• Novinka
BRONZ IMPULSE SPRAY - Sprej pre...

BRONZ IMPULSE SPRAY - Sprej pre prípravu pleti na opaľovanie.

71,00 €
Bez DPH

Sprej pre prípravu pleti na opaľovanie.

Sprej na tvár a telo bez ochranných filtrov pred slnkom. Pripravuje pokožku na opaľovanie, stimuluje a predlžuje opálenie. Posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky pred slnkom a zabraňuje starnutiu spôsobenému slnečným žiarením

 

Účinky
Pripravuje pokožku na opalovanie a stimuluje tvorbu pigmentu. Neutralizuje voľné radikály a chráni bunkovú DNA. Zabraňuje vzniku vrások, redukuje faktory poškodzujúce kolagén. Chráni a zlepšuje odolnosť pokožky voči slnečnému žiareniu. Aktivizuje všetky stupne pigmentačného procesu pre rýchlejšie, dlhšie trvajúce a intenzívnejšie opaľovanie. Nie je prípravkom na ochranu pred slnkom.

Pre koho
Všetky typy pokožky okrem hyperpigmentovanej.

Aplikácia
Nastriekajte na tvár a telo a nechajte vyschnúť. Pred vystavením sa slnečnému žiareniu použite samostatne, ráno a večer, najlepšie dva týždne pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Počas vystavenia slnečnému žiareniu používajte 20 minút pred slnečným žiarením spolu s vhodnou ochranou pred slnkom. Po vystavení slnečnému žiareniu používajte ráno a večer, pre pravidelnú starostlivosťou o pleť.

Výsledky
Pokožka je lepšie chránená a pripravená na slnko, pre intenzívnejšie a dlhotrvajúce opálenie.

ESTHEDERM
V960001
Žiadne recenzie

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: