Korekcia starnutia pleti

korekcia stárnutia pleti, riešenie chronologických dysfunkcií pleti. E.V.E. SÉRUM - navracia bunke životaschopnosť, ideálny substrát živín pre regeneráciu pokožky, obnovuje metabolické funkcie kože, obnovuje plnosť, pevnosť a štruktúru pleti, pokožka mladne. DERM SÉRUM - intenzívne omladzuje, obnovuje stavbu pleti hlboko od základov, aby bola plná, pevná, vitálnejšia, hladká bez vrások. RADIANCE - pokožku rozjasňuje, detoxikuje, zachováva jej žiarivosť. Mladosť pleti je zachovaná. ACTIVE REPAIR - korekcia stárnutia pleti od základov 30+, pleť učí fungovať rovnako ako v mladosti, obnovuje kolagén a elastín, pleť je plná, pevná, hladká a rozjasnená. LIFT & REPAIR - lifting a korekcia stárnutia pleti 35+, obnovuje oslabené procesy pleti, plnosť, pevnosť, hladkosť pleti . Kontúry pleti sú vyhladené, pleť je vypnutá. EXCELLAGE - umožňuje bunkovú komunikáciu, obnovuje súdržnosť tkanív a dermálnu hustotu, posilňuje epidermálnu bariéru a výživu a zlepšuje žiarivosť pleti 40+.

EXCELLAGE EYE CONTOUR - omladzujúci očný krém
  • Novinka
SKLADOM
Korekcia stárnutia

EXCELLAGE EYE CONTOUR - omladzujúci očný krém

ESTHEDERM
V242502
89,00 €
Omladzujúci očný krém. Vysoko účinný očný krem zabezpečuje rozžiarené a otvorenejšie oči. Zmierni ich napätie, čím ich opticky zväčsí. Vyživí, rozžiari okolie očí a dlhodobo zlepší hustotu.
LIFT & REPAIR ABSOLUTE TIGHTENING SERUM - liftingové...
  • Novinka
SKLADOM
115,00 €
Liftingové spevňujúce sérum. Sérum s ultra-vysokou koncentráciou aktívnych látok opravuje pleť v jej základoch tak, aby fungovala, ako v mladosti. Pôsobí tak okamžite a dlhodobo proti vráskam a zároveň pleť spevňuje, vypína a intenzívne liftuje jej kontúry.
E.V.E SÉRUM - omladzujúce regeneračné sérum
  • Novinka
SKLADOM
Hydratácia

E.V.E SÉRUM - omladzujúce regeneračné sérum

ESTHEDERM
V970000
115,00 €
Omladzujúce regeneračné sérum. E.V.E. je jemné gélové sérum pre automatickú regeneráciu pokožky. Vyrobené z nevyhnutných životne dôležitých prvkov, ktoré sa prirodzene nachádzajú v pokožke.  E.V.E. pomáha pokožke regenerovať sa a obnoviť jej pôvodnú kvalitu a trvanlivosť, pôsobí priamo v srdci bunky.
LIFT & REPAIR ABSOLUTE SMOOTHING CREAM - vyhladzujúci...
  • Novinka
SKLADOM
Vyhladzujúci liftingový  ľahký krém. LIFT & REPAIR kŕem s ľahkou textúrou a liftingovým účinkom je dvojitá korekcia proti vráskam, spevnenie pre viditeľne tónovanú pleť a vyhladené vrásky - objem - predefinované kontúry tváre.Okamžite eliminuje vrásky a línie a rozjasňuje pleť.
LIFT & REPAIR EYE CONTOUR SMOOTHING CARE - liftingový...
  • Novinka
79,00 €
Liftingový oční krém. Liftingová starostlivosť o očné okolie, dvojitá korekcia proti vráskam,spevňuje pleť a viditeľne vyhladzuje a zmenšuje vrásky. Svieža gélová textúra s liftingovým efektom.
RADIANCE
  • Novinka
SKLADOM
Korekcia starnutia pleti

RADIANCE

ESTHEDERM
V940002
85,00 €
omladzujúci detoxikačný krém