• Novinka
SUN CARE OIL extreme sun

SUN CARE OIL extreme sun

69,00 €
Bez DPH
opaľovací olej na telo, vhodný aj na vlasy, vysoká slnečná ochrana

 
Výživný telový a vlasový opaľovací olej s vysokou ochranou proti UV žiareniu, chráni, optimalizuje prirodzené opaľovanie, zachováva kvalitu a mladistvosť pokožky na slnku. Odolný voči vode, nezanecháva mastný film


Účinky
Stimuluje prirodzené opálenie pre rýchlejšie a dlhotrvajúce opálenie. Obmedzuje starnutie pokožky spôsobené slnečným žiarením. Vďaka technológii globálnej bunkovej ochrany ochraňuje DNA a zabraňuje poškodeniu buniek. Aktivuje prirodzený proces pigmentácie.

Pre koho
Všetky typy pokožky, okrem hyperpigmentácie. Určené pre intenzívne vystavenie slnečnému žiareniu (trópy, hory, more, dlhodobá expozícia)

Aplikácia
Sprej použite v bohatom množstve na telo a vlasy 20 minút pred vystavením slnečnému žiareniu. Opakovane aplikujte každé 2 hodiny a tiež po pobyte vo vode. Môže byť tiež použitý ako suchý olej, počas celého roka na vyživovanie, hladkú a jemnú vôňu vlasov a tela.

Výsledky
Intenzívne, rýchle a dlhotrvajúce opálenie. Vylepšená, jemná a žiarivo mladistvá pleť. Saténovo jemná, vyživená a jemne voňavá pokožka a vlasy odhaľujú všetku ich krásu.

ESTHEDERM
V458102
2 Recenzie

Overený zákazník
Lepší olej som nemala, nie len že hydratuje úplne super, ale tá nádherná opálená farba pokožky je dokonalá.
Od Júlia N. na 2024-04-29

Overený zákazník
Uzasny olej, ktory pouzivam v “druhej” faze dovolenky a krasne pokozku chrani a hydratuje
Od Darina O. na 2024-02-15

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: