• Novinka
ADAPTASUN HYDRA-PROTECTIVE  SUN WATER...
ADAPTASUN HYDRA-PROTECTIVE  SUN WATER...

ADAPTASUN HYDRA-PROTECTIVE SUN WATER Dvojfázová ochranná opalovacia voda 150ml

69,00 €
Bez DPH

Prvá dvojfázová slnečná voda *** so sviežou ultraľahkou textúrou, so silnou ochranou pred UV žiarením, optimalizuje prirodzené opálenie, zachováva kvalitu a mladistvosť pokožky, bez pocitu zaťaženej kože.

 

ÚČINOK:

Patentovaná technológia ADAPTASUN stimuluje a posilňuje prirodzené, rovnomerné opálenie pokožky pre rýchlejší, dlhotrvajúci a intenzívnejší výsledok. Aktivuje a optimalizuje celý proces pigmentácie. Patentovaná ochrana proti negatívnym vplyvom slnečného žiarenia GLOBAL CELLULAR PROTECTION zaisťuje cielený antioxidačný a ochranný účinok a tým zabraňuje nielen poškodeniu kožných buniek a ich DNA, ale aj starnutiu pokožky v dôsledku nadmerného pôsobenia voľných radikálov. Posilňuje prirodzenú protizápalovú ochranu pokožky, čo je výbornou prevenciou vzniku akéhokoľvek podráždenia či reakcie. Celkovo je potom pokožka odolnejšia voči nepriaznivým účinkom slnečného žiarenia. S patentom CELLULAR WATER zachováva mladistvosť pleti na slnku. Obsah 3,6,9 omega mastných kyselín, betakaroténu, provitamínu A a vitamínu E chráni pleť pred dehydratáciou, oxidačným stresom a dodáva pleti zdravý lesk.

PRE KOHO:

Pre normálnu pokožku bez pigmentácií. Pre vystavenie silnému slnku (hore, more, trópy) alebo dlhodobej expozícií.

APLIKÁCIA:

Pred použitím dobre pretrepte. Rovnomerne aplikujte na suchú alebo vlhkú pokožku na tvár, telo i vlasy 20 min pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Aplikáciu opakujte každé 2 hodiny, po plávaní, po utretí ručníkom alebo pri športe.

VÝSLEDOK:

Pokožka sa rýchlejšie adaptuje na slnko, intenzívnejšie a zdravo sa opáli, bez spálenia, bez pocitu zaťaženej kože. Pokožka získava nádhernú zlatistú farbu a hodvábny povrch.

ESTHEDERM
V454200
4 Recenzie

Overený zákazník
Skvelý produkt!
Od Nicolette M. na 2024-05-13

Overený zákazník
Prijemny, pekne sa leskne na pokozke
Od Martina H. na 2024-04-21

Overený zákazník
Tento zázrak nedám uz z ruky, nic lepsie neexistuje. Nádherná pokožka. Odporúčam 👌
Od Zuzana S. na 2024-04-15

Overený zákazník
Najlepší opaľovací prípravok!!!
Od Renáta S. na 2024-02-19

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: